додому духовність Декада місійності триває у Архикатедральному соборі

Декада місійності триває у Архикатедральному соборі

1331

17 травня, Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ долучилася до загальноцерковної ініціативи та розпочала Декаду місійності. Впродовж 10 днів триватиме приготування до великого празника П’ятидесятниці (Зіслання Святого Духа). На кожній парафії вірні збираються для молитви та роздумів над місійними завданнями.

«Щодня кожен із нас повинен читати і слухати Боже Слово, а також молитися за місійну справу нашої Церкви. Бо мене і вас сьогодні Христос, який возноситься, посилає з місією проповідувати покаяння на відпущення гріхів до тих, які, можливо, ще Його не знають. Кожен охрещений покликаний бути місіонером». Про це сказав сьогодні, у день свята Вознесіння Господнього, Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у Патріаршому соборі Воскресіння Христового

Предстоятель УГКЦ зауважив, що сьогодні починається особливий період у житті Української Греко-Католицької Церкви. «Сьогодні ми в Україні і аж до краю землі: в Австралії, Аргентині, Бразилії, Канаді, США – розпочинаємо Декаду місійності нашої Церкви. Щодня кожен із нас повинні читати і слухати Боже Слово, а також молитися за місійну справу нашої Церкви. Святий папа Іван Павло ІІ говорив: якщо Церква перестає бути місійною, тобто не проповідує Боже Слово, воскреслого і вознесенного Христа, не відпускає гріхів і не робить учасниками спасіння тих, які сьогодні ще не є християнами, тоді та Церква перестає бути Церквою».

В часі Декади в Архикатедрі щоденно голоситимуться тематичні духовні науки в часі всіх богослужінь, а також щоденно публікуватимуться духовні роздуми на сторінці у Facebook.