додому благоустрій Де у Тернополі що ремонтують відтепер можна побачити онлайн

Де у Тернополі що ремонтують відтепер можна побачити онлайн

470

vlcsnap-2015-07-22-15h00m54s162Де у Тернополі що ремонтують відтепер можна побачити онлайн. На сайті міської ради запрацювала карта, там можна відслідкувати всі об’єкти, де цьогоріч ремонти вже відбулись, де тривають та, що цьогоріч збираються лагодити. Також видно скільки на це заплановано та скільки витрачено грошей.

– Для того, щоб люди були поінформовані, які об’єкти будуть відремонтовані, для того, щоб люди мали можливість собі спланувати якісь, можливо, свої заходи, знали, що буде робитися на території, яка сусідня з ними, ми запропонували зробити, напевно, вперше в Україні, таку інтерактивну карту, куда нанесені всі об’єкти ремонтів, які проводяться в місті Тернополі. Це і дороги, і тротуари, і будинки, дитячі садочки, майданчики – одним словом, все, що повинно бути відремонтоване в цьому році, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Для прикладу, ДНЗ №1. Зразу бачте. на карті є його адреса, де він знаходиться, близько вулиці Липової, клікаєм на нього і бачимо: в 2014 році було придбано основних засобів на 43 тисячі гривень, і зроблено капітальний ремонт покрівлі на 50 тисяч гривень, – говорить начальник управління стратегічного розвитку Тернополя Юрій Дейнека.

На інтерактивній карті можна побачити хід ремонту закладів освіти та культури, спорту, охорони здоров’я, будинків, тротуарів, міжбудинкових проїздів, об’єктів благоустрою. Також на мапу нанесені незаконні забудови, які підлягають знесенню, та планові забудови. Створення такої карти – лише перший етап, наголошують у міській раді.

– Дали завдання всім структурам дати гарну фотографію свого закладу, це буде другий етап. І третій етап – всі ці об’єкти ми хочемо погрупувати по масивах. Тобто, наприклад, масив Дружба, що зроблено в сукупності: школи, тротуари, благоустрій, ремонти і так далі, – каже Юрій Дейнека.

Також планують на підставі звернень громадян сформувати електронну база звернень тернополян, яка стане основою для планування робіт на 2016 рік . Її презентують згодом.