додому Новини Де провести зимову відпустку? Варіанти та ціни

Де провести зимову відпустку? Варіанти та ціни

865

Чимало тернополян, втомлених від холодів, дощів та снігу, прагнуть провести свою зимову відпустку “там, де тепло”: у Туреччині, Єгипті, Тунісі. Втім, є й такі, які обирають для подорожей засніжені країни. Що саме обрати, та як зекономити гроші на відпочинок?

З початком зими відкривається черговий сезон відпусток. Представники туристичного бізнесу прогнозують збільшення кількості поїздок українців за кордон за умови стабільності курсу гривні і відсутності терактів. Новорічний, різдвяний, сніжний грудень сам по собі є святом. Атмосфера дива і чарів розлита в повітрі і при цьому навіть не важливо, в якій частині світу ти знаходишся. І все ж є популярні місця, де в грудні по-особливому добре: атмосферно, яскраво та натхненно.

– На сьогоднішній час, туристи поділяються на різні категорії в залежності від того, що туристи хочуть від відпочинку. Якщо туристи хочуть поїхати на активний відпочинок, мають чуть обмежений бюджет, вони можуть поїхати і скористатися турами найближчими в Європі. Це Будапешт плюс Відень, Італія, Венеція, популярними є, оскільки зараз є новорічні тури, в Швецію, у гості до Санта Клауса у Фінляндію, – розповідає представник туристичної агенції Надія Різник.

Найпопулярніші напрямки турів на Новий рік – Єгипет та Об’єднані Арабські Емірати, кажуть туроператори. Через досі неспокійну ситуацію в країні, єгипетські курорти продовжують знижувати ціни. Так, на Новий рік в Хургаді можна відпочити удвох від 350 доларів за тиждень.

– Звичайно, збільшились кількість туристів, які користуються послугами бронювання готелів, авіа-квитків самостійно, але, на жаль, в багатьох випадках, таке трапляються, що вони получають мінімум від того, що забронювали і дуже рідко задоволені вибором. Гарячі путівки популярні для тих людей, які мають спаковані чемодани, паспорт в руках і готові їхати сьогодні-завтра, – каже Надія Різник.

Дешевше, ніж у Єгипет, можна з’їздити в прикордонні європейські країни на екскурсійні тури. Наприклад, тур в Угорщину обійдеться в 140 євро + 650 грн за страховку і проїзд з проживанням на три ночі в центрі Будапешта.

Новорічні тури в країнах ЄС досить бюджетні і до того ж ближчі. А щоб заощадити, краще летіти не самому, а вдвох, і враховувати, що у вартість туру не входить віза. Наприклад, якщо в Туреччину українцям віза не потрібна, то в Єгипті її вартість оплачується при перельоті – 25 доларів.

Віза в Об’єднані Арабські Емірати дорожча – 85 доларів, і оформляють її до трьох днів. Через більший попит візи перед Новим роком затримують, тому є ризик не встигнути, відзначають туроператори. Лідером ж новорічного відпочинку в Україні залишиться Буковель.

Щоб зекономити, тернополянам радимо їхати у Поляницю, або ж у Яремче. Там безліч приватних домоволодінь, де завжди раді гостям, а ціни на житло помірковані. Тому не зволікайте, Мандруйте і не гніть спину під зайвими проблемами. Свобода в голові, а не в гаманці!