Головна Новини Дані в заявах та деклараціях, подані на субсидії, перевіряють

Дані в заявах та деклараціях, подані на субсидії, перевіряють

482

vlcsnap-2015-06-15-18h42m47s130Усі дані в заявах та деклараціях, подані на субсидії, перевіряють. Таке завдання стоїть перед працівниками соціального управління. ПРодовжується і прийом документів. У міськраді їх рекомендують приносити особисто. Документи приймають в усіх ЖЕКах міста, а також в управлінні соціальної політики. Тим, хто подасть заяву і декларацію до кінці червня, субсидію нарахують ще з 1 квітня.

Дані, отриманні із заяв на субсидію та декларацій, вводять у спеціальну програму. В управлінні соціальної політики їх звірятимуть із даними податкової та інших установ.

– Одержимо інформацію із усіх комунальних служб, одержимо інформацію з фіскальної служби про доходи. Лише після цього будемо проводити нарахування субсидії. Я маю сказати, що ми будемо готові вже надати мешканцям міста повідомлення про призначення субсидії лише у другій половині червня, не швидше? – розповів в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Нараховувати субсидію будуть ще починаючи з квітня, але за умови, що до кінця цього місяця сім’я подасть документи.

– Субсидія буде нараховуватись, починаючи з 1 квітня. Мешканці міста, які звернуться за призначенням субсидії у травні і червні місяці, то субсидія буде нарахована, починаючи з 1 квітня. Хто звернеться вже у липні, то субсидія буде нараховуватися з місяця звернення, тобто з 1 липня, – каже Володимир Сулима.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here