Головна суспільство ДАІ проводить операцію “Документ”

ДАІ проводить операцію “Документ”

329

Державтоінспекція України запевняє, що не видає нікому ніяких посвідчень, візитних карток чи будь-яких інших документів, які б дозволяли водіям уникати відповідальності за порушення правил дорожнього руху. В Україні триває операція "Документ". Інспектори перевіряють наявність у водіїв непередбачених діючим законодавством документів, посвідчень та перепусток. Знайдені документи ДАІ вилучатиме, а водіїв за таке штрафуватимуть.

Мета операції "Документ", розповідають працівники ДАІ, полягає у тому, аби виявити у водіїв різноманітні візитні картки, талони, пропуски правоохоронних органів. У таких документах найчастіше прохання сприяти водіям в безперешкодному пересуванні автівкою, надавати допомогу аби уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Це пов"язано з тим, що велика кількість водіїів, для того, щоб уникнути відповідальності показують  працівникам ДАІ всякого роду візитні картки, посвідчення, в яких написано власнику цього посвідчення надавати всебічну допомогу. Тому мета таких заходів виявляти такі випадки".

Якщо водії і далі пред'являтимуть такі документи, інспектори їх вилучатимуть та направлятимуть поштовим зв’язком до Департаменту ДАІ. А водіїв за таке – штрафуватимуть.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Державтоінспекцією не видаються ні візитні картки, ні посвідчення, за допомогою яких можна уникнути відповідальності. Таких документів немає. Тому якщо водій порушив правила дорожнього руху, він має нести відповідальність передбачену Кодексом про адмінпорушення. Так що ні одне таке посвідчення чи візитна картка від відповідальності не може звільнити водія".

На українських дорогах операція "Документ" триватиме до 7 вересня. По закінченні заходів стане відомо і кількість вилучених візиток чи посвідчень на Тернопіллі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here