Головна суспільство ДАІ – проти водіїв-хабарників

ДАІ – проти водіїв-хабарників

286

Давати працівникам державтоінспекції хабарі – це аморально. Крім цього за такі дії законом передбачене покарання –  від штрафу і до ув'язнення. В Україні, а зокрема й на Тернопільщині проводиться спецоперація із виявлення водіїв, які, порушивши правила дорожнього руху, намагаються відкупитися у працівників ДАІ на місці, без складення протоколу.

Нині працівник державтоінспекції на дорозі не лише відмовиться від хабара але й затримає того, хто хабар пропонує, кажуть в обласному управлінні ДАІ УМВС України. Корупцію слід долати з обох сторін, то ж водіям, які, порушивши правила дорожнього руху, намагаються відкупитися у працівника ДАІ, аби той не складав адмінпротокол, слід пам'ятати – за це доведеться відповідати і покарання може бути жорстким.

– За частиною 1 статті 369 кримінального кодексу, де на них може бути накладено як і адміністративний штраф в розмірі від 500 до 750 гривень, або обмеження волі на строк до 4 років, а також позбавлення волі на такий самий строк, – говорить начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

На Тернопільщині спецоперація із виявлення водіїв, які, порушивши правила дорожнього руху, намагаються відкупитися у працівників ДАІ на місці, без складання протоколу, лишень почалася, а вже два такі випадки було виявлено. Державтоінспекція наголошує: якщо ви порушили правила дорожнього руху – краще відповідати по закону, тоді вам не загрожуватиме кримінальна відповідальність, а совість буде чистою і у Вас, і у працівника Державтоінспекції.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here