додому суспільство ДАІ області каже, що жодного автобуса з активістами не повернули назад до...

ДАІ області каже, що жодного автобуса з активістами не повернули назад до Тернополя

372

Жодного автобуса з тернопільськими активістами Державтоінспекція області не повернула назад до Тернополя. А зупиняють транспорт аби попередити про погану погоду та дорогу, розповіли інспектори ДАІ. І звертаються до усіх водіїв: дотримуватись правил дорожнього руху, і, якщо можливо, утриматись від далеких поїздок.

Інспектори ДАІ запевняють: жодних вказівок не випускати чи затримувати автобуси з активістами з Тернополя, не отримували. А транспорт зупиняють через ожеледицю на дорогах та погіршення погоди.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області: "Таких вказівок працівники ДАІ та працівники ДПС таких вказівок не мають. Дані транспортні засоби зупиняються в зв'язку з погодніми умовами, водіїв поперереджаємо і наголошуємо, що погодні умови ускладнені, дорога є важкою, дотримуватись правил, а по можливості утриматись від далеких поїздок.
Щодо випадків, щоб не пустити автобуси на Київ, або любими шляхами там їх затримати, в нас на даний момент таких випадків не було".

Зупинити та попередити водіїв про складну ситуацію на дорогах – обов'язок інспекторів ДАІ, і вони його виконують. А ситуація на автошляхах області справді непроста. Василь Барановський каже, що саме комунальні та дорожні служби мають відповідати за стан доріг як в місті так і в області.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області: "Складається думка в громадян, що за дороги, за дорожні знаки відповідальність несе автоінспекція. Ця думка хибна, так як є відповідно власник автодороги, і за це несуть відповідальність комунальні та дорожні служби".

З ініціативи ДАІ на складних ділянках доріг цілодобово працюватиме КРАЗ, який буде допомогати великоваговому транспорту. Про це йдеться в розпорядженні міського голови Тернополя. Також, аби уникнути аварійних ситуацій, ДАІ запропонувала відділу технагляду міста перевести світлофори в режим миготіння жовтим світлом. Щоправда, лише на тих дорогах, де може бути ускладнений рух транспорту.