Головна благоустрій ДАІ міняє дорожні знаки на Руській

ДАІ міняє дорожні знаки на Руській

281

У Тернополі міняють дорожні знаки. Почнуть з центральної частини міста. Дороговкази, які забороняють рух автівок біля Універмагу на Руській замінять іншими. Нові означатимуть те саме: водіям будь-яких чи вантажних чи легкових авто рух заборонений. Заміну роблять через невідповідність теперішнього знаку, у новій редакції "Правил дорожнього руху" його можна розміщувати лише у двох випадках.

Леся Маньковська, журналіст: "З 19 серпня ось цей знак, який забороняє рух усіх транспортних засобів замінять на ось цей, який означає заборону руху механічних транспортних засобів".

Змінювати знак інспектори ДАІ змушені через нову редакцію Правил дорожнього руху. Новий знак 3.2 "Рух механічних транспортних засобів заборонено" означає, що будь-яким, легковим чи вантажним автівкам їхати під знак заборонено. Аналогічно замінять дороговказ і з іншого боку – перед виїздом на міст з проспекту Степана Бандери.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Дорожній знак 3.1  "Рух заборонено", якщо в старій редакції він встановлювався на окремих дялнках дороги і забороняв рух всім транспотним засобам, то в нові редакції чітко прописано, що даний дорожній знак може встановлюватись тільки в двох випадках, якщо на пішохідній зоні, або ж дане покриття не відповідає для руху транспорним засобам, тобто лише у цих двох випадках. Тому з 19 серпня буде здійснена заміна цього знака на знак 3.2 "Рух механічних транспортних засобів заборонений".

Що стосується тих водіїв, місце роботи яких на території дії знака, їм можна заїжджати, однак слід мати відповідний документ, який підтверджує місце роботи на цій ділянці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here