додому суспільство Д. Фірташ на Тернопільщині говорив про створення нових робочих місць

Д. Фірташ на Тернопільщині говорив про створення нових робочих місць

431

"Замість того, щоб стати мостом між Митним і Єросоюзом, і від цього стати сильнішими, нас роздирають і змушують обирати. Поки ми не повинні нікуди йти". Так прокоментував ситуацію, щодо угоди про  асоціацію України з Євросоюзом голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час візиту на Тернопільщину. Сьогодні він зустрівся з власниками та керівниками підприємств області аби розглянути питання створення нових робочих місць, розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливих умов для залучення інвестицій та інших.

Для Федерації роботодавців України не так важливо, куди політично рухатиметься країна, каже Дмитро Фірташ. Головне зробити все можливе для того, аби не втратити робочі місця, об’єми товарообігу, мати більше ринків та заробити більше грошей. Основна помилка влади в процесі євроінтеграції, каже бізнесмен, замовчування інформації до останніх днів.

Дмитро Фірташ, голова Федерації роботодавців України: "Треба було відкрити карти, треба було сказати, за що ми споримо, в чому в нас проблема, тоді в нас не було б цих заворушень. Всі би тоді розуміли, що ми не проти йти, але в нас є питання, які ми не знаємо як вирішити чи не можемо вирішити. Все банально просто. Замість цього в нас виходить, що ми змінюємо курс, ми кудись йдемо, в нас щось не так і починаються заворушення, починається боротьба. Замість того, щоб об'єднатися і зайняти позицію вигідну для України. Я задаю питання – а куди ми йдемо, що нам погано в себе?"

На Тернопільщину Дмитро Фірташ приїхав, аби провести засідання ради роботодавців. Перед тим оглянув виставку продукції найбільших підприємств нашої області. На засіданні голова Федерації роботодавців України говорив про важливість підтримки внутрішнього ринку, залучення інвестицій та про розвиток підприємств агропромислового комплексу.

Дмитро Фірташ, голова Федерації роботодавців України: "Якщо ми подивимося сьогодні приблизний аналіз, якщо ми подивимося що роблять експерти, федерація зробила свою експертизу, то практично нам треба в найближчі 5-10 років, для того щоб привести аграрний сектор в порядок, інвестицій порядка 70 мільярдів доларів. Це досить великий об'єм грошей. Але це може дати дуже великий поштовх і робочі місця".

Говорив Дмитро Фірташ й про скорочення кількості та повноважень контролюючих органів. Працюють в цьому напрямку й на Тернопільщині.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "В нас є чітка співпраця  між всіма контролюючими  і силовими органами, які займаються такими провірками. В 2012 році ми їх зменшили вдвічі, в цьому році за 9 місяців ми їх зменшили майже на 33 %".

На прохання підприємців Тернопільщини, Валентин Хоптян дав доручення створити при обласному департаменті економіки – управління промисловості. Також підписали меморандум про співпрацю між Федерацією роботодавців України та Тернопільською облдержадміністрацією.