додому Новини “Cрібло” з Польщі привезла збірна футбольних ветеранів Тернополя

“Cрібло” з Польщі привезла збірна футбольних ветеранів Тернополя

534

vlcsnap-2016-03-16-17h18m00s519“Cрібло” з Польщі привезла збірна футбольних ветеранів Тернополя. На Міжнародних змаганнях із футзалу тернополяни у фіналі, з рахунком 0:1 першим місцем поступилися  команді  польського містечка Плонськ. Хоч для тернопільської команди запрошення на турнір у Польщу було несподіваним, але у своїх силах, кажуть, були впевнені.

Віктор Вересюк, тренер Тернопільської футбольної команди ветеранів, розповідає, теперішні учасники – його колишні вихованці. Кілька місяців тому вони відновили тренування. Рішення поїхати на турнір у Польщу прийняли без сумнівів.

– Ми твердо знали, що ми хочемо поїхати і що будемо брати у ньому участь. Не сподівалися, можливо, що будемо в призерах , але з другої сторони, все таки, те, що ми тренувалися, що готувалися, багато про що говорить -ми їхали не для того, щоб займати останні місця. Але просто показали хорошу ігру і результат говорить сам за себе, – розповідає тренер Віктор Вересюк.

Польські змагання складалися з кількох етапів. Загалом тернополяни змагалися з поляками, хорватами та литовцями. У фіналі програли місцевій команді з рахунком 1:0. Тому у Міжнародному турнірі посіли друге місце і привезли до України “срібло”.

– Пізніше був півфінал, перше місце грало навхрест з другим місцем, там така команда з Польщі. Ми основний час зіграли внічію, але по серії пенальті з трьох пенальті ми виявились кращими, влучнішими, і виграли цю гру. І в фіналі вже зустрічалися з господарями, з Плонськом, які теж практично все повигравали . Хороша така команда господарів. Ну і нам трошки не хватило. Але проявивши морально вольові якості, змогли дійти до фіналу, і зайняли друге місце, – говорить Віктор Вересюк.

Повернувшись в Україну, футболісти активно тренуються, беруть учась у різноманітних змаганнях. На одному із яких посіли перше місце у Міжнародному ветеранському турнірі з міні-футболу який проходив у Кременці.

– Я хочу грати футбол, я люблю грати в футбол. Так само, як моя команда. Ми разом з третього класу, спілкуємося разом сім’ями, дружимо і тому таке є бажання грати футбол. Ми плануємо, от зараз ми з поляками в Кременці грали, в них команда є і вони хочуть запросити нас на наступний тур. Десь в травні-червні планують провести в Польщі, то ми ще раз хочемо туда поїхати, – каже капітан команди Микола Салик.