додому Новини Чищення газової колонки: причини забруднення та методи їх видалення

Чищення газової колонки: причини забруднення та методи їх видалення

401

Регулярна подача гарячої води забезпечується газовою колонкою, яка в момент відкриття крана з гарячою водою активується та здійснює нагрівання. Це універсальний інструмент для квартири, будинку, офісу та навіть промислового об’єкту, створюючи комфортні умови для постояльців та своїх працівників. Пристрій компактний і принцип роботи не є унікальним або складним у розумінні.

Але обладнання може зламатися, воно зношується внаслідок багатьох зовнішніх чинників. Іноді може знадобитися чистка газової колонки і тут https://trubolub.com.ua/uslugi/chistka-gazovoj-kolonki-tb/ цю послугу найкраще замовити заздалегідь. Скупчення нагару та сажі є природним процесом, але фахівці компанії Trubolub готові розглянути кожен випадок окремо та гарантувати нормальну роботу газової колонки.

Ознаки забруднення колонки

Виділяють три ознаки, за якими можна зрозуміти необхідність виконувати чищення газової колонки:

  1. Прилад часто тухне або зовсім не вмикається. Якщо є впевненість у нормальному тиску газу, а вода подається без перебоїв, тоді слід розглянути причину сильного забруднення робочих агрегатів;
  2. Активація теплового захисту. Всередині встановлено тепловий датчик, що сигналізує про підвищення температури, щоб вимкнути пристрій. Часте його спрацьовування говорить про те, що всередині є засмічення труб, адже накип має гарну теплоізоляцію і не дозволяє техніці нормально охолоджуватися;
  3. Зниження продуктивності. Без видимих причин знижується ефективність роботи колонки, а вода при заданих високих параметрах ледь холодна.

Будь-яка додаткова ознака поломки або зношування є причиною звернутися до фахівців. Вони не лише проведуть чищення, але й комплексну діагностику.

Особливості процедури чищення

Залежно від конструкції котла та його компонування, теплообмінник може зніматися або не зніматися. В основі очистки застосовуються спеціальні розчини та інструменти, що забезпечують видалення накипу всередині. Також чистці піддаються всі з’єднання та трубки, а при необхідності все додатково ущільнюється, щоб унеможливити протікання.

Якщо в будинку жорсткість води є дуже високою, рекомендується встановити фільтри для її зниження. Не варто забувати про регулярне обслуговування та використання стабілізатора, щоб унеможливити перепади напруги та гарантувати 220 В. Співробітники компанії Trubolub комплексно підійдуть до вирішення питань і навіть дадуть гарантію на деякі дії.