Головна суспільство Чиновників Почаївської міської ради підозрюють у земельних аферах на мільйони

Чиновників Почаївської міської ради підозрюють у земельних аферах на мільйони

513

Міського голову та деяких посадовців Почаївської міської ради правоохоронці підозрюють у  службових зловживаннях та підробленнях. Чиновники міської ради, не вносячи питання виділення земельних ділянок на рішення сесії, виписували неправдиві відомості по протоколу і таким чином 4,5 га сільськогосподарських угідь перейшли у власність конкретних осіб. Люди, на яких були оформлені земельні ділянки, навіть не знали про це.

Наприклад, однією із землевласниць стала 88-річна пенсіонерка – жителька одного з сіл Кременецького району. Коли правоохоронці навідалися до бабусі, аби дізнатися, чи справді вона зверталася до міської ради з проханням про виділення півтори гектара угідь, старенька запевнила, що вже декілька років з села нікуди не виїжджала.

Лише на незаконному відчуженні землі чиновники міської ради не зупинились. Вони, підробляючи документи, змінювали цільове призначення земельних ділянок. Як встановили правоохоронці, цим інтересам громади нанесено збитків на суму 2 мільйони 622 тисячі гривень.

Як повідомив керівник обласної міліції Василь Облещук, задокументований факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушень, передбачених частиною другою статті 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та частиною другою статті 366(службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.  Проводиться досудове розслідування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here