Головна Новини Чи здобула Україна справжню незалежність?

Чи здобула Україна справжню незалежність?

378

vlcsnap-2015-08-26-17h41m41s131 Чи здобула Україна справжню незалежність? Яку ціну доведеться заплатити українцям, аби жити у справді вільній та незалежній державі? Чи такою уявляли незалежну Україну 24 серпня 1991 року? – Про це йшлося у програмі “Межа правди”. У студії телефоном спілкувалися з журналістом видання “Крим. Реалії” та директором видавництва “АСНА” зі Слов’янська Донецька області.

Що таке сьогодні Незалежність у глобалізованому світі? Які найбільші досягення Україні здобула за часів незалежності говорили у прямому ефірі “Межі правди”

Я б порівняв Незалежність з молитвою, якщо говорити про внутрішні відчуття українця, що незалежність – це молитва, це те, з чим ти прокидаєшся, це те з чим День завершуєш, як молитва, – каже професор, доктор педагогічних наук, завкафедри ТНЕУ Анатолій Вихрущ

Незалежність ми відчули тільки впродовж останніх двох років. Бо дуже багато речей ми зараз відчули на собі, зокрема, ту незалежність економічну, яку ми не відчували досі, ту незалежність військову, вважає генеральний директор ПП “Агата-Буд” Сергій Лупійчук
Для мене незалежність , це впевненість в майбутньому в своєму і в своїх дітей, онуків, зараз я бачу є багато речей, які на цю незалежність посягають. Я вірю, що зараз якраз вирішується доля незалежності. Змінилося багато чого за ці 24 роки, але я думаю, що справжньої незалежності ще не було, – каже переселенка з Луганська, член Комітету допомоги Донбасу Ольга Стахова

Незалежність це моє бажання жити так як я хочу з Богом в серці, з розумом в голові, щоб ніхто мене не вчив, що мені робити, як робити, якщо я не порушую закон, якщо я живу згідно Конституції України, це є незалежність, – переконаний громадський діяч Олександр Башта

Телефоном гості студії поспілкувалися з Оленою Шестопаловою – директором видавництва “АСНА” зі Слов’янська Донецької області. Жінка спочатку змушена була залишити місто, а згодом знову туди повернулася:

– Я думаю, що нам потрібно об’єднатися, себе відчути  єдиною сім’єю. Я коли тікала зі Слов’янська, я сідала в метро і плакала, чула гімн і плакала, тому зараз я вважаю, що ми всі визріли як нація і сім’я.

З днем Незалежності тернополян у студії “Межі правди” привітала Олена Юрченко, Жінка родом з Криму, з Керчі, тепер вже рік із сім’єю живе у Києві:

– Я хочу привітати українців з Днем Незалежності і хочу сказати, що нашому народові випала нелегка доля, ми боремося за незалеженість. Буквально сьогодні українські політв’язні Сенцов і Кольченко в російському суді співали гімн України, ми великий наро, який співає про свободу. Я хочу побажати всім нам перемоги, а вона настане тільки тоді, коли останній окупант покине українську землю і це буде свято для кожного з нас.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here