додому Новини Чи є порушення вимог безпеки в тернопільських укриттях: пояснення у сюжеті

Чи є порушення вимог безпеки в тернопільських укриттях: пояснення у сюжеті

648

В Україні обстежили майже 63 тисячі укриттів. З них близько третини виявилися зачиненими або непридатними до використання. У Тернополі більше трьохсот сховищ перевірила спеціальна робоча комісія. Чи були порушення вимог безпеки – далі у сюжеті.

Триста чотири захисні споруди у Тернополі перевірили працівники спеціальної робочої комісії. За результатами обстежень комісія склала акти, у яких зазначила стан захисної споруди й відповідно виявлені недоліки. Більшість з обстежених – придатні для використання, повідомили у міській раді. У поганому технічному стані і тих, що потребують ремонту тільки двадцять.

Шість укриттів Тернополя не вдалося обстежити через закритий доступ. Чому вони зачинені – з’ясовує поліція. Крім цього, є й такі сховища, які більше не можна використовувати. В основному, це підвальні приміщення, які раніше слугували найпростішим укриттям. Однак сьогодні, через підняття ґрунтових вод вони вважаються непридатними. Мешканцям таких будинків будуть пропонувати інші доступні сховища. За словами міського голови, на сьогодні робота комісії не завершилася. Працівники і надалі будуть обстежувати захисні споруди.

Нагадаємо, перелік укриттів, у які можна спуститись під час повітряної тривоги у місті – вказані у мобільному застосунку “е-Тернопіль”.