додому суспільство Чи розійдуться люди з ОДА після прийнятого закону про амністію та скасування...

Чи розійдуться люди з ОДА після прийнятого закону про амністію та скасування рішень сесії

328

Навіть попри скасування рішень сесії обласної ради від 25 січня та прийняття закону, який передбачає звільнення адмінбудівель, тернопільські активісти залишати приміщення на Грушевського,8 не збираються. Люди кажуть, що їх вимоги досі не виконали. 29 січня пізно ввечері 232 депутати Верховної ради проголосували за закон про амністію учасників масових акцій, автором якого був регіонал Юрій Мірошниченко. Закон передбачає звільнення вулиці Грушевського і кількох адмінбудівель у столиці та регіонах України.

Амністію застосовують до тих, хто скоїв злочин, каже тернополянин Володимир. А євромайданівці відстоювали свої права і права українського народу, а в цьому складу злочину немає. Обурені люди і заявою російського політика Володимира Жириновського.

Я закликаю всіх спортсменів після заяви Жириновського, щоб наші спортсмени не їхали на російську олімпіаду, тому що, на мою думку, Росія зганьбила суверенітет нашої країни. Спортсмени не повинні туди їхати, тому виступили, щоб ввести війська в Україну".

Не збираються люди покидати приміщення Тернопільської обласної ради. Кажуть доти, поки влада повністю не виконає вимоги майдану.
– Ви думаєте громада стояла за те, що нам подарували Азарова і поставили якогось другого. Громада стояла, щоб змінити всю систему, не дочекаються цього.

– Буду далі приходити. Як? Щоб били в мирний час, такого світ ще не видів, подивіться як в Європі, а ми, українці, на нашій Богом даній землі, я приїжджаю до сестри, в мене сльози на очах.

У Штабі національного спротиву не визнають ні закону про амністію, ні судових рішень, які напередодні ухвалив Тернопільський окружний адміністративний суд.  Наполягають, що рішення сесії законні, а якщо буде потреба проголосувати за них ще раз, зберуть сесію і проголосують повторно.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву у Тернополі: "Безумовно, що, ми в юридичній площині будемо працювати над їх опротестуванням. Але ми їх не визнаємо, ми як діяли, визнали Народну раду, зараз народну раду визнають райони, ми так дальше будемо діяти. Є наші вимоги, і вони не змінились: відставка Уряду, відставка Президента, відповідно, позачергові парламентські та президентські вибори. Незмінні".