додому Головні Чи порушує права людини запровадження обмежень для нещеплених? Про це говоримо у...

Чи порушує права людини запровадження обмежень для нещеплених? Про це говоримо у “Межі правди” (07.12.2021)

575

В Україні з 6 грудня почали діяти жорсткіші правила карантину навіть для жовтої зони, у якій знаходиться Тернопільщина. 7 грудня до неї увійшли третина українських областей. Проте нововедення стосуються лише невакцинованих українців.

Перед новорічно-різдвяними святами уряд дозволив у жовтій зоні епідеміологічної небезпеки відвідувати громадські заклади тільки тим, хто отримав мінімум одну дозу вакцини від коронавірусу і має документ про зроблене щеплення. Співробітники громадських закладів також зобов’язані бути вакцинованими. Крім того, можна буде використовувати негативний тест (діє 72 години), або сертифікат про одужання від коронавірусної хвороби. Для червоної зони карантину обмеження для невакцинованих ще строгіші – тепер там для відвідування підійде тільки сертифікат про повну вакцинацію, негативний ПЛР-тест або сертифікат про одужання.

– Чи порушує права людини запровадження обмежень для нещеплених?
– Куди звертатися та що робити, якщо ви вважаєте, що ваші права порушують?
– Як будуть слідкувати за тим, чи обмежень дотримуються?

Про це поговоримо сьогодні,  7 грудня, у студії програми “Межа правди” о 20:00. Представники з департаменту охорони здоров’я, поліції та юрист дадуть відповіді на найбільш хвилюючі запитання.

Долучайтеся до обговорення! Телефон студії – 068 67 63 900; 43-41-00. Також долучайтеся до нас у ФБ на офіційній сторінці телеканалу TV-4, ставте запитання, діліться думками, досвідом!