Головна Головні Чи ґвалтували Борщівські міліціонери 15-річну дівчину -поки що невідомо

Чи ґвалтували Борщівські міліціонери 15-річну дівчину -поки що невідомо

303

vlcsnap-2014-08-08-18h35m51s48Чи ґвалтували Борщівські міліціонери 15-річну дівчину, поки що невідомо. Вже оплачена складна експертиза, яка повинна розставити всі крапки над “і” у резонансній справі. Про це повідомив прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич. Також він розповів про кримінальне провадження щодо смертельної аварії за участі міліціонера.

Кримінальне провадження за заявою про згвалтування неповнолітньої, ніби то скоєне міліціонерами Борщівського райвідділку, досі триває. 23 липня старший слідчий слідчого відділу прокуратури Тернопільської області призначив судово-медичну молекулярну експертизу. Її робить Одеське обласне бюро судово-медичних експертиз.

– Слідчим надано для проведення експертизи зразки крові трьох представників міліції та об’єкти дослідження, отримані від цієї неповнолітньої. Вартість самої експертизи складає 24 тисячі 840 гривень. Це будуть кошти, виплачені з державного бюджету. Вони вже напевно виплачені, бо інакше експертна установа не приступить до виконання експертизи. І орієнтовний термін завершення цієї експертизи – це перша половина вересня, – розповів прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич.

Її висновок дозволить прийняти остаточне рішення. Інше резонансне кримінальне провадження – смертельна аварія за участі дільничого інспектора міліції Збаразького райвідділу. Він у ніч на 8 липня роз’їхав автомобілем мешканця села Стриївка, що на Збаражчині, Миколу Брегіна. Сам підозрюваний у цьому вже зізнався. Втім, односельчани хлопця вважають, що це було умисне вбиство.

– Після завершення комплексу всіх необхідних слідчих дій, зокрема, і судово-медична експертиза, яка на разі не є завершена, тому що її проводять комісійно, вона є складна, враховуючи комплекс тілесних ушкоджень, які характерні як для наїзду на потерпілого, в опдальшому і переїзду тіла. Після отримання висновку судмедекспертизи будуть завершені і проведені ще судово-автотехнічні експертизи, я думаю доказів в цьому провадженні достатньо, аби скерувати його до суду, – говорить прокурор.

Це, говорить прокурор, швидше за все буде також у вересні. Наразі підозрюваний знаходиться під вартою, розмір застави – 35 тисяч гривень.

– Він перебуває під вартою тільки в силу того, що він цієї застави не вніс. В будь-який момент за умови внесення – це є підстава для звільнення, – каже Юрій Гулкевич.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here