Головна Новини Чи готові українці до економії, газо- та енергозбереження – тема “Межі правди”...

Чи готові українці до економії, газо- та енергозбереження – тема “Межі правди” 12 серпня

475

456Безпека в час мирний і військовий. Енергетична, газова, інформаційна, цивільна.  Як поводитися в час війни? Що робити, куди ховатися? Що далі? Чи відбудуться в Україні реформи? Чи готові українці до економії та енергозбереження?

Про це та чимало іншого говоритимемо в прямому ефірі програми “Межа правди” у вівторок, 12 серпня. Початок ефіру – о 20:00. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання та коментарі можете залишати у коментарях, також там беріть участь в інтерактивному опитуванні.

 

 

[poll id=”3″]

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. я готова економити, але чи буде мені це вигідно? я живу сама із чоловіком, зранку до вечора ми на роботах. телевізор не дивимось, часу сидіти в інтернеті теж не дуже багато. інколи щось прасуємо чи гріємо воду в електрочайнику. їсти готуємо мало, бо літо і їмо переважно салатики чи овочі, які не вимагають довгого процесу приготування. води використовуємо небагато, бо дітей не маємо. здавалось би, вже більше економити – немає куди. вимушена така економія виходить. але коли побачили рахунки за комунальні – зловились за голови!!
    ми розуміємо, що все дорожчає, але як так? таке враження, ніби в нас поселилась корейська сім’я, яка “шикує” на повну, поки нас немає вдома..

  2. Українці вже проявили себе як нація, яка готова змінюватись. Проте зараз нам головне не втратити отакий настрій і приступити до реформ, не зважаючи ні на що!
    Ми маєм переступити через таке наше, аби нам принсили все на тарілочці і почати щось робити самі, гуртуючись і консолідуючи свої сили і вміння. Реформи зараз для нас є дуже важливими, якщо ми хочемо хорошого життя. І ми повинні перетерпіти незручності,спричинені майбутнім реформуванням, бо то дуже багато чого треба змінити. І в нас самих і в державі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here