додому Новини Чи буде тепло впродовж цього тижня – розповіла синоптикиня

Чи буде тепло впродовж цього тижня – розповіла синоптикиня

459

«Буде набагато тепліше». Синоптикиня розповіла про справжнє літо протягом тижня та попередила, де буде трохи прохолодніше.

Синоптикиня Наталія Птуха, в інтерв’ю для NV, розповіла про погодну ситуацію на цьому тижні та порадувала інформацією про те, що, нарешті, в Україні встановилося справжнє літнє тепло.

  • “У порівнянні з попереднім тижнем цей, звичайно, буде набагато тепліший, як ми й прогнозували. Відбулося підвищення температури по всій території України. Надійшли більш теплі повітряні маси. І тепер температурний режим в денні години переважатиме по більшості областей в межах +25…+30 градусів у найближчі кілька днів. 20−21 червня вже навіть +23…+29. І якщо вже дивитися на кінець наступного тижня, то це будуть значення +23…+29, на півдні навіть місцями до 32 градусів тепла може прогрітися приземний шар повітря.
  • Проте 24 червня у західній частині, а 26-го на території західних та північних областей буде трішки нижча температура, +25. Тобто все ж певні коливання будуть, спеки аномальної не передбачаємо, але це справжня літня температура. Як ми й передбачали, остання декада червня буде тепліша”.