додому Новини Чутки щодо приватзації будівлі обласної школи мистецтв імені І. Герети, влада області...

Чутки щодо приватзації будівлі обласної школи мистецтв імені І. Герети, влада області спростовує

740

Обласній школі мистецтв імені Ігоря Герети – бути. Чутки щодо приватизації будівлі, де зараз навчаються обдаровані діти Тернополя і Тернопільщини заперечує влада області. Водночас у обласній раді обіцяють знайти нове, краще приміщення для школи.

Тернопільська обласна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети уже понад 20 років навчає обдарованих дітей міста та області. Водночас це доводиться робити у непристосованому до навчання приміщенні із тісними кабінетами.

– На жаль, діти навчаються в дуже поганих умовах. Приміщення не є пристосовані, вони не є адаптовані до навчання. На жаль, є класи без жодного вікна, де проводять по 5-6 уроків. Закрите приміщення. Також користуються загальним туалетом. Це є дуже багатий комплекс питань, – розповідає заступник голови обласної ради Любомир Крупа.

На початку цього року чиновники створили робочу групу для вирішення проблеми. Водночас виникли чутки, що на території школи хочуть звести парковку для новобудови по-сусідству. В ОДА цю інформацію спростовують.

– Питання про те, що ця територія буде йти під приватизацію, під забудову – абсолютно знімається , тому що ця територія і приміщення потрібні для галузі освіти області. Якщо йде мова про те, чи буде там взагалі на цій території школа в даний час – так, та школа буде, тому що ми не маємо альтернативи, куди її можна було би перевести, – каже заступник голови обласної ради Любомир Крупа.

Знайти іншу, пристосовану та належно адаптовану до навчання будівлю просять у влади міста. Якщо не вдасться, шукатимуть нове приміщення на території області.