Головна духовність Чудотворну ікону Манявської Богородиці знову привезуть у Тернопіль

Чудотворну ікону Манявської Богородиці знову привезуть у Тернопіль

686

vlcsnap-2015-12-18-17h26m48s429У Тернополі можна буде помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня ця із Манявського монастиря, що на Івано-Франківщині, який також називають другим Афоном, твердинею православ’я. В минулі роки, під час перебування ікони у Тернополі, святиня мироточила, було чимало див, розповідають священики.

В неділю, 20 грудня, о вісімнадцятій годині в Тернополі урочисто зустрічатимуть чудотворну мироточиву ікону Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня перебуватиме у храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”. В минулі роки, перебуваючи в Тернополі, Манявська ікона мироточила. Після акафісту та молебну люди побачили на святині росу і чули приємний запах мира. Воно текло з рук і ніг Богородиці, по боках, де зображені Іов та Феодосій Манявські – засновники Манявського монастиря.

– Два роки поспіль, коли ікона перебувала у нашому храмі, вона творила чудеса. В 2013 році вона тричі мироточила в нашому храмі, а минулого року вона мироточила в храмі Вознесіння. Дуже багато людей зцілилось, ми вже цьогоріч заведемо зошит або книжку, в яку записуватимемо чудеса, якщо Пресвята Богородиця благословить на ці чудеса, – розповідає настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП отець Володимир.

Ікона зцілює людей насамперед від психологічних недуг, каже отець Володимир, зокрема, від епілепсії, нервових розладів Святиня також рятує одержимих злим духом.

– Був минулого року випадок, коли дівчина прийшла до храму і ще не знала, що в неї живе нечистий дух. Прийшла до храму як звичайна людина, а в храмі, коли ікона поглянула тій дівчині в очі, вона почала робити такі різні дивні рухи, і було видно, що в ній є злий дух. Після щирої молитви і покаяння, злий дух від тієї дівчини почав відступати Вона цілі свята перебувала біля ікони і в кінці нечистий дух її покинув, вона виздоровіла, – каже отець Володимир.

Святиня перебуватиме у храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці” з 20 грудня до 7 січня, далі впродовж шести днів до неї можна буде помолитися в храмі Андрія Первозванного на вулиці Бродівській, далі її перевезуть в храм Вознесіння Господнього на проспекті Злуки. Церкви будуть відкриті щодня з восьмої ранку до двадцятої, там служитимуть літургії та акафісти. Кожен охочий з вірою в серці може прийти помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці та просити зцілення не тільки тілесного, а й духовного.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here