Головна благоустрій Чотири тролейбуси, які працювали у Чехії, купив Тернопіль

Чотири тролейбуси, які працювали у Чехії, купив Тернопіль

448

Тернопільський тvlcsnap-2015-06-26-15h55m37s126ролейбусний парк збільшився на чотири машини. Місто знову купило тролейбуси, якими уже користувалися в Чехії. У комунальному підприємстві “Тернопільелектротранс” запевняють, це якісні машини, які гарантують пасажирам безпечний та комфортний проїзд, а бюджет Тернополя таким чином зекономить.
– Це вже стало для нас доброю традицією купувати нову техніку, бо я вважаю, що це великий плюс для міста і ми маємо впевненість що підприємство найближчі десятки років ще буде жити. Цього року ми плануємо купити вісім тролейбусів. Чотири ви бачите за моєю спиною, вони вже розмитнені, ми вже починаємо проводити на них обкатку, напротязі 2-3 днів на базі підприємства, після цього буде обкатка з пасажирами, а далі приступлять до роботи на лінії, каже начальник КП “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх.

Нові тролейбуси курсуватимуть на найбільш завантажених маршрутах, каже Андрій Мастюх.

-Конкретно не скажу на якому маршруті вони будуть їздити, бо ми не практикуємо прив’язувати техніку до маршруту, бо вона працює за графіком. По графіку є заїзди на щоденні, технічні огляди і ми щоб не витрачати лишніх грошей і не затримувати водіїв, там де не треба робимо графік. Пріоритетними будуть завантажені маршрути – 1,2, 10, 11, а техніка, яка вивільниться з цих маршрутів буде направлена на підкріплення і підсилення маршрутів №9 і №5, а також 3 і 8, – каже начальник КП “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх.
В кінці літа в Тернополі з’явиться ще чотири нових тролейбуси з Чехії. Загалом за останні три роки вдалося оновити тролейбусний парк на більше як тридцять п’ять відсотків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here