додому Новини Чотири дитячих садочки працюватимуть під час зимових свят у Тернополі

Чотири дитячих садочки працюватимуть під час зимових свят у Тернополі

502

vlcsnap-2014-12-26-16h34m35s133Чотири дитячих садочки працюватимуть під час зимових свят у Тернополі. Вони на різних масивах: “Східний”, “Сонячний”, “Дружба” і “Новий світ”. Це дитсадки №2, 21, 25 та 35. Вони працюватимуть під час свят два дні: 5 і 6 січня. Решта дитсадків відпочиватиме до 11 січня.

Рішення, які саме садочки працюватимуть під час зимових свят, приймали спільно з батьками, кажуть в міському управлінні освіти.

– Ми спілкувалися з завідуючими, педагогічним колективом, з батьками і вони нам подали письмові звернення про те, що мають можливість вдома в той час перебувати діти. Ті, хто йде на роботу і є потреба дати в садочок, то зможуть давати в чергові садки, – розповіла  начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Школярі Тернополя відпочиватимуть довше. Другий навчальний семестр розпочнеться 21 січня. Таке рішення прийняли на раді шкіл у Тернополі.

– Звично ми мали би починати 12 січня. Тому ми вже плануємо на перспективу, бо рік чекає складний, у фінансовому плані я маю на увазі. Ми продумали і кілька субот зможемо відпрацювати. Беремо до уваги ті суботи, коли будуть відпрацьовувати батьки за вихідні: 2, 8 і 9 січня, – каже Ольга Похиляк.