Головна Головні Чому Тернополі було чути запах газу (всі версії)

Чому Тернополі було чути запах газу (всі версії)

422

vlcsnap-2015-10-07-17h36m22s239Сильний запах газу сьогодні чули тернополяни у різних частинах міста, зокрема на вулиці Білецькій, там де податкова, на Дружбі і біля “шостого” магазину на вулиці Дубовецькій. Аварій чи проривів газу ремонтні служби газовиків, яких викликали люди, не знайшли. Тим часом підтвердилася інша версія. Вранці залізничною колією через місто проїхав потяг, який перевозить газ. Цистерни були порожні, проте запах газу, зокрема завдяки вітряній погоді, поширився Тернополем. Шкоди людям та природі, кажуть рятувальники, немає.

Сильний запах газу було чути у Тернополі вранці, 7 жовтня. Зокрема ймовірний витік газу у себе чи біля себе, близько десятої години, запідозрили в управлінні державної фіскальної служби Тернопільської області, що на вулиці Білецькій. Працівників і клієнтів на певний час евакуювали з приміщення.

Працівники аварійної газової служби, яких викликали податківці, витоків газу на Білецькій не виявили. Тим часом тернополяни, дзвінками до рятувальників, скаржилися на сильний запах газу і на Новому Світі і на Дружбі.

– До вказаних мікрорайонів направили оперативну групу Тернопільського міського відділу управління держслужби з надзвичайних ситуацій України в області та бригади служби аварійно-відновлювальних робіт Тернопільміськгазу. Рятувальники обстежили території цих мікрорайонів та нічого, що б могло викликати такий запах, не виявили, – розповіла речник Управління ДСНС України у Тернопільській області Ірина Крупа.

Врешті визначили, що вранці залізничною колією через Тернопіль проїхав потяг, що перевозить газ. Його цистерни були порожні, але ймовірно і не герметичні, відтак запах газу, зокрема завдяки вітряній погоді, поширився містом.

– По колії проходив потяг, який віз залізничні цистерни з-під газу, порожні, потяг з напрямку зі Львова до Хмедьницького. Видно, цистерни були відкриті. По скільки сам газ немає запаху, для того, щоб йому придати запах, додають спеціальну рідину, яка виділяє, була сконденсована і по дорозі випаровувалася й створила незручності для тернополян, – повідомив начальник управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради Іван Коваль.

Оскільки викиду газу у повітря в Тернополі через інцидент не було, то шкоди людям та природі, каже Іван Коваль, не сталося.

– Я думаю, що шкоди не нанесло тому що крім запаху він шкідливої дії ніякої немає.  Поїзд поїхав, запах пройде і всьо, там заходів таких як вжити, то неможливо, – каже Іван Коваль.

По обіді з’явилася ще одна версія. Сайт Тернопільської облдержадміністрації поширив інформацію, що нібито запах газу на вулицях Тернополя, через пошкодження, поширював окремий автомобіль, обладнаний газовою установкою.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here