додому Новини Чому не працювали банкомати “Приватбанку”, пояснив керуючий банку у Тернополі

Чому не працювали банкомати “Приватбанку”, пояснив керуючий банку у Тернополі

418

Банкомати "Приватбанку" не працювали у четвер 20 лютого через паніку самих людей. Про це каже керуючий цього банку у Тернополі. Через можливість заворушень, кілька банкоматів у центрі міста зумисне відключили, а от основні проблеми із зняттям грошей із банкоматів виникла через понаднормову кількість людей, охочих зняти гроші чи не одночасно.

– В середньому в секунду в нас робилось 4 000 зняттів, в четвер було 20 000, по Україні. "Приватбанк" не ставив обмеження на зняття грошей з карточок інших банків. В зв'язку з цим це викликало понаднормове перевантаження нашої банкоматної мережі. Проте ми впорались з цим завданнням. Ми в п'ятницю уже загрузили вдвічі більше грошей по всьому місту і по області, ніж у нас було день напередодні. І от зараз,  перед інтерв'ю, я цікавився в нашого керівника банкоматної служби, станом на зараз у нас грошей так само вдвічі більше, ніж було в четвер, – пояснює керуючий центральним відділенням Тернопільської філії Приватбанку Максим Павлов.

Панічне бажання зняти гроші у маси людей виникало через нестабільну ситуацію в Україні, каже Максим Павлов, хоч реальних і практичних причин для цього – не було.

– Це як приклад приводив часто, що в Новорічну ніч ви не можете додзвонитись саме в 12 годині ночі – це ж не означає, що в мобільного оператора якісь проблеми. Просто одночасно хочуть зробити всі це. Через півгодини уже можна зробити це без проблем, – каже Максим Павлов.