Головна Новини Чоловіки з досвідом повинні служити в армії – Олег Барна

Чоловіки з досвідом повинні служити в армії – Олег Барна

446

vlcsnap-2015-05-26-16h58m43s180Майже 30 тисяч людей ухиляється від мобілізації на Тернопільщині, тим часом п’ята хвиля відбору військовозобов’язаних на службу в Україні триває. Випадки, коли молодь йде до війська, а чоловіки з досвідом мобілізації уникають, засудив народний депутат України Олег Барна. А ще народний обранець каже – відбирати людей на службу військкоматам слід раціональніше.

– Я гадаю, що обласний військкомат з місцевими районними військовими комісаріатами і органами місцевого самоврядування і дільничими міліціонерами повинні прийти від хати до хати і поставити на облік, взяти на військовий облік кожного громадянина, що проживає. Якщо він не приписаний – будь ласка, на облік і проконтролювати, чи він стоїть на обліку за місцем прописки, поновлений, – вважає народний депутат України Олег Барна.

Це дозволить, на думку народного депутата, відбирати людей до війська ретельніше.

– Складається дуже парадоксальна ситуація, зокрема високі спеціалісти в сфері сільського господарства призиваються, від яких залежить ще й, до речі, доля нашого економічного балансу області, тому що ми аграрна область. В цей же час призиваються на лекціях, в присутності студентів викладачі університетів, які мають вчені ступені, а поряд з цим не належно приділяється увага тим особам, які сидять без роботи, які займаються на нелегальних підзаробітках, які мають готову бойову підготовку – з числа пенсіонерів міліції, Збройних сил України, податкової міліції і інших силових підрозділів. Це є очевидні факти, на які потрібно звернути увагу, – каже Олег Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here