Головна культура Чоловіки та жінки поміняються місцями у прем’єрній виставі “Фараони”

Чоловіки та жінки поміняються місцями у прем’єрній виставі “Фараони”

1259

vlcsnap-2016-03-23-14h32m17s123Чоловіки прибирають, варять їсти та доглядають за дітьми, а жінки керують. Як розгортатимуться події і чим закінчиться ця історія, дивіться на прем’єрі вистави ” Фараони”, що відбудеться 26 березня цього року у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка до Міжнародного дня театру, що відзначають 27 березня, традиційно готують прем’єру вистави. Цього року – це музична комедія “Фараони” Олександра Коломійця. Режисер-постановник Олег Мосійчук каже, попри те, що п’єса написана в п’ятдесяті роки, вона актуальна сьогодні.

– Ми нічого, власне, не адаптували свідомо, не переписували цей матеріал до дня сьогоднішнього, оскільки п’єса написана в 51-му році але ще раз кажу, ті речі щемливі, вони залишаються сьогодні щемливими також. Я переконаний, що вистава, на яку прийдуть глядачі, вона не буде пахнути архаїкою, а вона буде така сучасна, сьогоденна, – розповідає режисер Олег Мосійчук.

За сюжетом “Фараонів” чоловіки, які були начальниками, після чергового святкування уявили себе фараонами, а прокинувшись зранку, зрозуміли, що тепер всім заправляють жінки. Отож їм довелось опановувати нові професії: доярки, няньки та домогосподарки. Жінки перейняли на себе чоловічі обов’язки: командувати, сваритися та штрафувати чоловіків за неякісно, на їхню думку, виконану роботу. Ігор Сачко грає роль бухгалтера, каже, вжитися в образ чоловіка, який перетворився в жінку, складно, але цікаво.


– Я вже три тижні репетирую, себе жартома називаю, що я підкаблучник. Я встаю вдома, я перу, я глажу. Буває, по-різному буває. Скажу вам- несолодка жіночі доля і саме тому мені дуже цікаво і працювати. Ну звичайно, є свої складнощі і сьогоднішня репетиція… Ми ще не всі освоїли костюми, не всі декорації, сценографії немає і гриму немає, – говорить актор ( грає Аристарха) Ігор Сачко.

– Можливо, хтось візьме для себе урок цієї вистави, можливо прочитається десь, хтось, як жінка поводить себе вдома з чоловіком і навпаки. Тобто хочеться, все ж таки, щоб в нашому житті природа речей взяла верх і кожен мав своє місце. Жінка була жінкою завжди, незважаючи на те, яку вона посаду займає, – каже актриса ( грає Олену Устимівну) Вікторія Шараськіна.

Музичну комедію ” Фараони” можна подивитись 26, 27, 31 березня та 3 і 14 квітня.

Коментарі

1 коментар

  1. До чого докотилася наша культура, краяни? ПрИм’єра. Вражає грамотність наших журналістів. Невже важко слідкувати за правильним написанням субтитрів. Прикро, що серед авторів сюжету панна Наконечна, до речі, акторка. Це ж Ваша професійна мова!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here