додому надзвичайне Чоловіку, який ґвалтував 12-річну дівчинку, присудили 12 років в’язниці

Чоловіку, який ґвалтував 12-річну дівчинку, присудили 12 років в’язниці

547

gvaltivnyk12 років за ґратами – судовий вирок для 30-річного мешканця Збаразького району, який ґвалтував малолітню дівчинку. Окрім нього на лаві підсудних опинилася й мати потерпілої дівчинки. Саме вона змушувала неповнолітню доньку вступати у статевий зв’язок з дорослим чоловіком. Для неї присудили 11 років в’язниці.

Цей резонансний злочин наприкінці 2013 року сколихнув усю Тернопільщину. Міліціонери за зґвалтування 12-річної дівчинки затримали неодноразово судимого 30-річного чоловіка. В ході досудового розслідування встановлено, що підсудного в дім привела мати потерпілої, як нареченого для старшої 19-річної доньки. Згодом жінка поклала до нього в ліжко молодшу доньку. Насильство над дівчинкою тривало майже рік, за відмову лягати в ліжко зі співжителем старшої сестри, била її та погрожувала вигнати з дому.

Нещодавно суд 30-річного чоловіка визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 152 ККУ (зґвалтування малолітньої) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 12 років.

Щодо матері потерпілої, то під час розслідування з’явилися нові деталі у справі. Зокрема, було доведено причетність жінки до вчинення злочинів, передбачених наступними статтями Кримінального кодексу: 152 (згвалування), 166 (злісне невиконання обов`язків по догляду за дитиною), 185 (крадіжка), 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину). За сукупністю злочинів її засуджено до 11 років неволі.

Апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції без змін.