додому надзвичайне Чоловіка, який мав при собі опій, затримали у Тернополі

Чоловіка, який мав при собі опій, затримали у Тернополі

761

Із опієм на вулиці Збаразькій у Тернополі спіймали уродженця Узбекистану. На момент затримання він перебував у стані наркотичного сп’яніння. Відомо, що раніше його звільнили за “законом Савченко”, але на шлях виправлення чоловік не став.

Оперативники краю відпрацьовували обласний центр відповідно до спецоперації “Мігрант”. На вулиці Збаразькій помітили чоловіка, який поводився дивно, а коли до нього підійшли працівники поліції, почав тікати. Документів при собі невідомий не мав, але назвав прізвище та ім’я. При поверхневому огляду в кишені чоловіка знайшли шприц з невідомою речовиною. Останній зізнався, що в ньому опій.

Приїхавши до відділку стало відомо, що чоловік представився не своїм іменем, а рідного брата. Уже встановлюючи особу, з’ясувалося, що невідомий – раніше засуджений мешканець Криму. Він відбував покарання у місцях позбавлення волі за зґвалтування, але вийшов за “законом Савченко” раніше. Ще перебуваючи в тюрмі познайомився з тернополянкою, а звільнившись – одружився з нею. Виховують дитину.

Після проведеного медосвідчення стало відомо, що чоловік перебував у наркотичному сп’янінні. Де взяв опій не зізнається, але каже, що то для власного використання. Шприц з речовиною передали на експертизу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 309 частина 1 ККУ – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.