додому надзвичайне Чоловік впав з другого поверху через люк

Чоловік впав з другого поверху через люк

609

34-річний чоловік упав з горища одноповерхового приватного будинку на вулиці Медовій у Тернополі. Чоловік провалився через люк на перший поверх і цілу ніч пролежав там без свідомості. Знайомі знайшли потерпілого вранці 27 листопада і відразу повідомили рятувальників та лікарів. Сьогодні тернополянин знаходиться у лікарні швидкої допомоги, стан його критичний.

Рятувальники припускають, що чоловік впав з горища на перший поверх ще пообіді 26 листопада. Знайомі знайшли потерпілого наступного дня вранці. Чоловік потребував екстреної допомоги.

– Поступило повідомлення, що громадянин 1978 р.н. провалився із люку горища на 1 поверх будівлі і пролежав довгий час без свідомості, на місце виїжджав перший черговий караул першої пожежно-рятувальної частини, вони провели рятувальні дії потерпілого за всіма правила першої домедичної допомоги і передали його в руки медичних працівників, – розповіла помічник начальника Територіального управління МНС в Тернопільській області Олена Воробець.

Використовуючи медичну кладку, ноші, шини в безпечному положенні потерпілого винесли і передали працівникам швидкої допомоги. Рятувальники розповідають: у будинку його власник розпочав ремонт, і напевне, через недотримання правил техніки безпеки чоловік і провалився через люк. З переохолодженням, у непритомному стані та з численними травмами працівники швидкої допомоги транпортували потерпілого до лікарні швидкої допомоги Тернополя.

– При обстеженні у пацієнта було діагностовано черепно-мозгову травму закритого типу, пізніше виявили під час комп'ютерної томографії – ушкодження головного мозку з крововиливами, що привело до такого важкого стану пацієнта, станом на сьогодні. Він у медикаментозному сні, до цього був у комі, зараз переведений на штучну вентиляцію легень, – каже головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги №1 Ярослав Чайківський.

Прогнози медиків невтішні. Стан потерпілого тернополянина на сьогодні критичний.