додому Новини Чоловік у Бучацькому ТЦК помер від черепно-мозкової травми

Чоловік у Бучацькому ТЦК помер від черепно-мозкової травми

566

В рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом смерті 49-річного жителя Чортківського району, який втратив свідомість у Бучацькому ТЦК і згодом помер, експерти провели розтин тіла чоловіка.

29 лютого до співробітників відділення поліції  у Бучачі надійшло повідомлення від чергового лікаря про те, що у лікувальному закладі раптово помер 49-річний житель Чортківського району. Чоловіка 27 лютого  без свідомості каретою швидкої допомоги доправили до місцевої лікарні з території місцевого ТЦК, що по вулиці Підгаєцькій у Бучачі.

Судово-медична експертиза встановила, що причина смерті чоловіка – закрита черепно-мозкова травма з крововиливом, перелом черепа, який інерційний – характерний для падіння на площину. З показів свідків та очевидців події, вказані тілесні ушкодження чоловік отримав у результаті падіння під час епілептичного нападу.

Вирішується питання про скерування даного кримінального провадження за підслідністю у Державне бюро розслідувань. Процесуальне керівництво у справі здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.