додому надзвичайне Чи мобілізовуються тернополяни на Київ?

Чи мобілізовуються тернополяни на Київ?

474

Сутички протестуючих та правоохоронців знову  тривають у Києві. Мирний наступ до Верховної ради, який анонсували активісти майдану, мирно не завершився. На шляху мітингуючих до приміщення законодавців України знову стали ряди правоохорнців, що спровокувало силові зіткнення. Через це у Тернополі оголосили повну мобілізацію. В наметі Штабу національного спротиву знову активно записують людей, охочих їхати в Київ.

Коли назбирується потрібна кількість охочих їхати в Київ, волонтери за гроші, пожертвувані на діяльність майдану, замовляють автобус, який везе людей до столиці. Попри загострення подій в Києві, у Тернополі, принаймні до нинішнього полудня, достатньої кількості охочих для відправки автобуса не було.

– Поки що ні, поки що ні. Вчора відправили два автобуси, більше 100 людей, – говорить волонтер Микола Крук.

Активізацію людей очікують по мірі того, як усе більша кількість дізнаватиметься про загострення подій у Києві. Врешті, кажуть волонтери, столиця нині потребує не лише більшої кількості активістів, то ж у Тернополі продовжують збір речової допомоги і зокрема медичних засобів для відправки. Через сутички протестуючих і правоохоронців чимало постраждалих, через що Медична Служба Штабу Національного Спротиву на своїй сторінці у Фейсбук закликає умілих надавати першу допомогу мобілізуватися. На цій же сторінці постійно оновлюють інформацію, яких саме лікарських засобів потребують медики.