![vlcsnap-2020-08-12-18h25m32s567](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/vlcsnap-2020-08-12-18h25m32s567-640x360.jpg)
Вулиці без людей, а дороги без транспорту – ці кадри порожнього міста відзняті чотири місяці тому. Тернопіль як і весь світ тоді закрили на карантин. Та згодом люди повернулися до звичного життя. Але тепер місто потрапило у “червону зону”. Все – через перевищені показники інфікованих на COVID-19, принаймі, на цьому базується рішення Уряду. Міські маршрутки та тролейбуси, автобусне сполучення обласним центром, містами та селами області мали би повністю зупинити вже цього тижня.