додому Новини Чернівецький прикордонний загін запрошує на службу

Чернівецький прикордонний загін запрошує на службу

929

Чернівецький прикордонний загін шукає вмотивованих, сильних, цілеспрямованих чоловіків для комплектування вакантних посад в підрозділах охорони державного кордону.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ АБО ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ. ВПРОДОВЖ ПЕРШИХ ШЕСТИ МІСЯЦІВ СЛУЖБИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗА КОНТРАКТОМ ПРОХОДЯТЬ ВІДПОВІДНИЙ КУРС ПІДГОТОВКИ, НЕСУТЬ СЛУЖБУ НА ДЕРЖАВНОМУ КОРДОНІ ТА НЕ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО ВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ!

Держава гарантує високе стабільне грошове забезпечення, повний соціальний пакет, виплату одноразової грошової допомоги при підписані першого контракту у розмірі 18 000 грн., можливість навчання та підвищення кваліфікації.
Кандидати на посади будуть мати можливість проходження служби в м. Чернівці, м. Сокиряни, м. Кельменці, с. Мамалига, м. Герца, с. Тереблече, м. Красноїльськ, с. Фальків, с. Селятин Чернівецької області та м. Івано-Франківськ, с. Шибене Івано-Франківської області.

Якщо ти готовий приєднатися до сильних, мужніх, справжніх професіоналів та хочеш стати частиною потужної команди охоронців державного кордону України, контактуй з нами.

Детальні умови прийому на військову службу до Чернівецького прикордонного загону можна дізнатися в наших підрозділах комплектування або перейшовши за QR-кодом.