додому Новини Черговий вантаж волонтери Тернопільщини сформували для захисників та захисниць

Черговий вантаж волонтери Тернопільщини сформували для захисників та захисниць

348

Роблять дрони самостійно у вільний час, гуртуються та закривають збори, щоб допомогти нашим військовим знищити ворога. Волонтерський штаб “Українська команда” спільно із центром Ольвія та усіма небайдужими сформували вкотре багаж для захисників та захисниць. Цього разу волонтери передали: власноруч виготовлені дрони, техніку, продукти харчування та багато іншого.

Укотре гуртуються та допомагають військовим. Волонтерський штаб “Українська команда” спільно із центром Ольвія та усіма небайдужими підготували необхідну допомогу для захисників та захисниць. Чергове відправлення поїде на території у напрямку Покровська до бійців 214-го окремого спеціального батальйону “OPFOR”.

Сьогодні ми передаємо спільно з волонтерським пунктом “Ольвія”, підприємством “Золотники-агро” та небайдужими громадянами с. Горошова, Чортківського району, які передали мотоцикл відремонтований, автомобіль “УАЗ”, fpv-дрони, які виготовляють наші радіотехніки, які знаходяться в Теребовлі”, – розповідає лідер волонтерського штабу “Українська команда” на Тернопільщині, народний депутат України Микола Люшняк.

Створенням дронів у вільний час займається команда радіотехніків. Розповідають, це доволі клопітка робота, яка займає чимало часу, адже окрім їх укомплектування, потрібно обов’язково перевірити ще їхню справність.

– Якщо є всі комплектуючі, то на один дрон по суті іде 1,5 год, і він готовий. Але це готовий тільки складений дрон: його ще треба прошити і відповідно облітати. Щоб ми знали і впевнені були на 100% , що він буде літати і робити добру справу, – каже підприємець Роман Паньків.

Цього разу військові отримають 13 таких fpv-дронів. Бійці кажуть, “пташок”, як вони лагідно називаю літальні апарати – на фронті потрібно чимало.

Окрім дронів, до захисників прямують цукорки, завдяки яким бійці можуть зафіксувати ворожі цілі над собою. Невеликий пристрій сигналізує про те, що безпілотник вже поруч, і дає військовим час на те, щоб вони змінили позицію, яку атакує БПЛА.