додому АТО Черговий автомобіль для потреб українського війська купили тернополяни.

Черговий автомобіль для потреб українського війська купили тернополяни.

502

vlcsnap-2014-11-27-13h57m27s0Черговий автомобіль для потреб українського війська купили тернополяни. Люди принесли гроші в Логістичний центр Об’єднання заради громади “Ядро”, аби придбати  в зону проведення АТО необхідне бійцям авто. В “Ядрі” машину купили, наразі її ще потрібно доокомплектувати, відтак, волонтери просять допомоги.

VOLKSWAGEN Transporter Т-4 купили представники Об’єднання заради громади “Ядро” за гроші тернополян. Наразі машину потрібно ще доукомплектувати.

– Дещо ми доукомплектовуємо, немає коліс, потрібно масло поміняти, звертаємося ще раз до наших тернополян, це приблизно обійдеться в тисяч 6-7 гривень, бо Е4 дорогий в обслуговуванні. Ми міняємо всі шаріки, тобто водії зрозуміють , тобто, треба поміняти все всередині: від масла до тормозної рідини, щоб хлопці там вже не мали проблем. Якщо хтось має можливість просимо підійти, – розповідає представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Ось цим автомобілем доставлятимуть боєприпаси та продукти між блокпостами, каже Тарас Білан. Про кожну гривню, отриману від тернополян, представники Об’єднання заради громади “Ядро” відзвітують.


– Ці гроші йдуть цільовими, тобто відповідно після утримання цього буса в зоні бойових дій, командир кожному відтелефонується всім не залежно чи це домкрат, як вчора принесли чи 100 гривень, кожному відзвониться і відзвітує, що автомобіль буде працювати. Командира тернополяни добре знають відповідно ми знаємо, що цей бус по дорозі не пропаде, а буде служити на користь України. Це дійсно така сума – 1000 доларів, які люди надали, то для України – це трошки є гроші, – каже Тарас Білан.

Як тільки автомобіль доукомплектують, його одразу ж передадуть на потребу українським бійцям.