додому суспільство Через зростання кількості аварій ДАІ проводить кілька профілактичних операцій

Через зростання кількості аварій ДАІ проводить кілька профілактичних операцій

471

150 аварій від початку цього року зареєстровали на дорогах Тернопільщини. У них 31 людина загинула, 95 травмовані. Державтоінспекція запевняє, це багато. Аби трагічна статистика аварійності не зростала, інспектори одночасно проводять кілька профілактичних операцій. Також наполегливо просять водіїв бути уважними та взаємоввічливими на дорозі.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Якщо брати по видах ДТП, то основними видами є зіткнення, наїзд на пішохода і порушення безпечної швидкості. Якщо проаналізувати по видах порушень, які призводять до аварій, то це порушення правил обгону, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил проїзду перехресть, а аткож порушення правил переїзду пішоходних переходів".

Аварійною статистикою, а особливо наслідками ДТП, занепокояні працівники Державтоінспекції. Тому у вересні інспекторти проводять відразу кілька операцій. "Увага. Діти на дорозі!", "Автобус", "Документ". Патрульні служби контролюють як шляхи міста, так і дороги державного значення.  

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Найбільше ДТП стається в населених пунктах, але якщо проаналізувати важкість, то ДТП з важкими наслідками в основному йдуть на дорогах державного значення. ДАІ звертається до всіх учасників руху, бути взаємоввічливими, дотримуватись правил дорожнього руху, адже, навіть незначне порушення призводить до серйозних наслідків".

Інспектори нагадують: не допускайте ситуацій, які впливатимуть на безпеку дорожнього руху. Не сідайте за кермо перевтомленими, нетверезим, не допускайте більшої від передбаченої кількості пасажирів, неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.