Головна суспільство Через теракт на газопроводі на Прикарпатті, на Тернопільщині посилені заходи безпеки

Через теракт на газопроводі на Прикарпатті, на Тернопільщині посилені заходи безпеки

298

Вибух на газопроводі, який трапився 14 травня на Прикарпатті, терористичний акт, запевняє міліція. Від нині на Тернопільщині додаткові заходи безпеки. Зокрема, кількість людей, які щоденно обходять газопроводи та газові мережі в області збільшили вдвічі. Цілодобово чергуватиме і більше аварійного транспорту.

14 травня на Франківщині на міжнародному газопроводі Уренгой – Помари –Ужгород стався вибух. Тамтешні правоохоронці піереконані, що це теракт. Відомо, що на місці події були знайдені фрагменти вибухового пристрою. Тим часом політики вважають, що теракт на газопроводі – не випадковість. Начебто, Росія хотіла довести ЄС, що Україна не може навіть виконувати економічні зобов’язання через те, що в країні панує хаос.

-Згідно інформації з ЗМІ на Прикарпатті стався теракт – підрив газогону високого тиску магістрального газопроводу, який постачає газ в Європу і внаслідок зриву вибухової речовини утворились дири, через які стався витік газу, – розповів головний інженер "Тернопільміськгазу" Володимир Даткун.

Тому віднині у всіх регіонах України посилені заходи безпеки. Відрадно, що на Тернопільщині система газопостачання головно під землею, каже Володимир Даткун. Є частина газопроводів, які прокладені через залізничні переїзди та мости. Їх посилено охоронятимуть, бо це об'єкти підвищеної небезпеки.

– Проводиться щоденний обхід газопроводів нашими працівниками, на вихідні з числа відповідальних осіб проводиться додаткове чергування, також посилена техніка, чергові автомобілі чергує круглодобово на впадок виникнення можливих аварійних ситуацій, – каже Володимир Даткун.

Про будь-які підозрілі події, свідками яких можуть бути мешканці сіл чи містечок Тернопільщини просять відразу повідомляти міліцію. Також у "Тернопільміськгазі" повідомляють: зараз газовики додатково перевіряють і стан газопостачання у житлових будинках, усе через вибух газу у Миколаєві кілька днів тому.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here