додому благоустрій Через ремонт вулиці Купчинського і Корольова перекрили для транспорту до 17 травня

Через ремонт вулиці Купчинського і Корольова перекрили для транспорту до 17 травня

475

Перекрили сьогодні для автотранспорту через ремонт проїжджу частину вулиць Купчинського та Корольова у Тернополі. Там стелять нижній шар асфальту. Громадський та інший транспорт курсує вулицею 15 Квітня. Дорога на Купчинського та Корольова буде перекрита і завтра, 16 травня, з 9 до 21 години. Одночасно ямковий ремонт у Тернополі триває ще на вулицях Микулинецька та Шептицького, проте рух там не перекриватимуть.

Вулиці Купчинського та Корольова, як і ще чимало тернопільських автошляхів, потребують негайного ремонту. На цьому наполягають тернополяни, знає про це і влада міста. За минулий місяць зробили чимало, розповідає Ярослав Копча: ремонт проїжджої частини вулиць Живова, Пирогова, виготовлення дорожніх карт вулиць 15 Квітня, Крушельницької, ямковий ремонт центральних шляхів, – на все це вже витратили майже 6 мільйонів гривень.

– Міським бюджетом на виконання робіт з капітального ремонту шляхо-мостового господарства передбачено кошти – 19,6 мільйонів гривень. На даний час виконано робіт порядка на 6 мільйонів. З поточного ремонту передбачені кошти в сумі 4,3 мільйони гривень. На даний час проведені роботи на суму 2 мільйони 100 – це майже весь центр також Лесі Українки, ямковий – Малишка, Степана Бандери,  Дівоча, Глибока, Глиняна, – розповідає головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.

Два тижні тому тут на вулицях Купчинського та Корольова вирізали ями, нині та завтра, 16 травня, їх асфальтуватимуть, щоправда стелитимуть лише нижній шар асфальту. Ще через два тижні ремонт повністю завершать, каже Ярослав Копча. Так само робитимуть і на вулиці 15 Квітня – до кінця цього тижня там планують завершити стелити нижній шар асфальтобетону. Одночасно ремонтують вулиці Микулинецьку і Шептицького, проте там рух повністю не перекривають.

– На сьогодні також проводиться поточні ремонти та асфальтування вулиць Микулинецької, там без перекриття, іде ліквідація ямковості, і так само вулиці Митрополита Шептицького, а саме від Оболоня до Будного, – каже Ярослав Копча.

У кінці травня дорожники візьмуться за обїзну Тернополя та вулицю Львівську. Через глибокі ями роботи там чимало, каже Ярослав Копча. До середини червня сподіваються завершити, якщо дозволить погода.