додому благоустрій Через ремонт дороги 18 квітня обмежать рух траспорту вул. Живова

Через ремонт дороги 18 квітня обмежать рух траспорту вул. Живова

372

Сьогодні до обіду центр Тернополя стояв у заторах. Через ремонт обмежили рух автотранспорту вулицями Богдана Хмельницького, Січових Стрільців та проспектом Степана Бандери. Тернополяни, аби не запізнитись на роботу, просили водіїв маршруток і тролейбусів відчиняти двері недоїжджаючи до зупинки і йшли пішки. Завтра, 18 квітня, рух обмежать на вулиці Живова. Там вирізатимуть дорожне полотно, попереджають комунальники.

Багатометрові затори, розлючені водії та пасажири – таку картину можна було спостерігати сьогодні вранці на центральних вулицях Тернополя. Городяни, щоб не запізнитись на роботу, просили водіїв відчиняти двері недоїжджаючи до зупинки і йшли пішки.

Василь Барановський, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Дійсно є утруднений рух в місті Тернополі, це по вулиці Степана Бандери, якщо їхати через залізничний міст, також на вулиці Чехова – від вулиці Крушельницької до світлофора. Утруднений рух в зв'язку з ремонтом доріг".

Саме через приготування до ремонту обмежили рух на вулицях Січових Стрільців, Соломії Крушельницької та Богдана Хмельницького. Там вирізали дорожне полотно, подекуди стелили вирівнювальний шар. У планах комунальників на наступних кілька днів роботи чимало.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Також асфальтуємо вулицю Руську від "Затишку", це йде поточний ремонт наш і також піднімаємо колодці на вулиці Крушельницької. Вчора на вулиці Крушельницької було прокладено вирівнюючий шар, сьогодні вирівнююче покриття кладуть на вулиці Дівочій".

Сьогодні почав працювати асфальтний завод у Березовиці. Тому як тільки покладуть вирівнювальний шар, на тернопільських дорогах відразу стелитимуть верхнє покриття асфальту.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Завод почав працювати, і є в нас дозволи на капітальний ремонт вулиць Крушельницької, Живова і 15 Квітня. Так що ми постараємось якнайшвидше замостити ті ділянки асфальтом". 

Завтра, 18 квітня, попереджають комунальники, перекриють вулицю Живова. У відділі технічного нагляду Тернопільської міськради завчасно просять вибачити за незручності.