додому благоустрій Через ремонт до 12 травня перекриють рух на дорозі «Івано-Франківськ – Бучач...

Через ремонт до 12 травня перекриють рух на дорозі «Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль»

616

В зв'язку з ремонтом дороги та мосту через Дністер повністю перекриють рух автотранспорту дорогою державного значення «Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ» в селі Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області. Шлях буде перекритий від сьогодні до 12 травня. ДАІ організувала об'їзд ділянки, яку ремонтуватимуть. Куди їхати, вказуватимуть дорожні знаки.

– В зв'язку з тим, що і Івано-Франківській області здійснюється ремонт моста, який йде через Дністер, автодорога "Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ" з сьогоднішнього дня до 12 числа 19 години відповідно буде перекрита. В місті Монастириськ та по напрямку будуть встановлені дорожні знаки, які будуть вказувати, як об'їхати дану ділянку дороги, – каже інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Василь Барановський.

У напрямку до Тернополя об'їхати перекриту ділянку можна буде дорогою «Мукачеве – Львів», далі поворот на «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка» – межа Тернопільської області та у зворотному напрямку. До Бучача запланований об'їзд автодорогою "Мукачеве – Львів", далі поворот на «Галич – Городок» та у зворотному напрямку. Рух автотранспорту через ремонт дороги у селі Нижнів Тлумацького району Івано-Франківській області буде перекритий до 19 години 12 травня.