додому благоустрій Через приготування до ремонту 13 квітня до 20 год. перекриють рух транспорту...

Через приготування до ремонту 13 квітня до 20 год. перекриють рух транспорту вул. Гоголя і Пирогова

425

До уваги водіїв та пасажирів! Рух автотранспорту перекриють завтра, у суботу, 13 квітня, на вулицях Гоголя та Пирогова у Тернополі. Там готуватимуться до ремонту дороги. Комунальники кажуть, що робитимуть це за будь-якої погоди. Справитися і відновити рух планують до двадцятої години.

Вулиці Гоголя  та Пирогова перекриють о 8 годині суботи, 13 квітня. Відповідно, зміняться напрямки транспортних потоків у центрі міста.

– Буде здійснюватися рух ручним регулюванням, це в районі універмагу та в районі Богдана Хмельницького та Руській на світлофорах. Рух транспорту від Острозького до "рогатки" весь транспорт, який буде їхати, поїде по бульвару Шевченка біля універмагу вверх з правим чи лівим поворотом, весь транспорт з Дружби буде їхати прямо до універмагу по вулиці Руській на Бандери, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Тролейбуси з масиву "Дружба" їхатимуть через центр, а от з району автовокзалу не курсуватимуть. Завтра лише готуватимуть дорогу до ремонту, пояснює Олег Вітик, ремонтувати почнуть пізніше.

– Ми хочемо відфрезерувати від вулиці Острозького всю вулицю Пирогова з прив'язкою до Січових Стрільців і вулицю Гоголя частково, якщо встигнемо. Я думаю, що встигнемо. Самі роботи при сприятливих погодних умовах, надіємося розпочати в понеділок, вівторок. Там плануємо підсилити дорожній одяг чорним щебнем, з влаштуванням верхнього шару дорожнього одягу, замінити бордюри і замінити тротуари з двох сторін по вулиці Пирогова, – каже Олег Вітик.

Завтра комунальники планують справитися і відновити рух до 20 години. В міськраді просять водіїв та пасажирів з розумінням поставитися до ситуації.