Головна суспільство Через погану погоду водіям треба бути максимально уважними за кермом

Через погану погоду водіям треба бути максимально уважними за кермом

343

Обласне управління ДАІ через погіршення погодніх умов, а саме похолодання, просить у власників транспортних засобів максимальної зосередженості за кермом. Водночас водіям нагадують, що з 1 жовтня в Україні за межами населених пунктів автівки мають рухатись із увімкненими фарами, навіть вдень.

На вихідні 5-6 жовтня синоптики дощу чи снігу в області не прогнозують. Із неприємних новин для водіїв – нічні і ранкові заморозки на поверхні грунту та в повітрі.

– На дорогах області може утворюватись туман, що знижує видимість водіям дороги в напрямку руху в зв'язку з цим. Хотілося б наголосити водіям під час керування транспортним засобом бути максимально уважним, дотримуватись правил дорожнього руху, от, звертати увагу перед проїздои пішоходних переходів, зменшити швидкість руху для того, щоб надати, була змога надати перевагу в русі пішоходам, – радить начальник сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Василь Барановський.

Також водіям слід пам'ятати, що від 1 жовтня в Україні, їдучи за межами населених пунктів обов'язково мають бути увімкнені фари ближнього світла або ж ходові вогні навіть у світлу пору доби.

– За те, що водії будуть ігнорувати дану вимогу правил дорожнього руху, а саме, рух транспортних засобів поза населеним пунктом без увімкнених ближнього світла або денних ходових вогнів, за статтею 122 частиною ІІ кодексу про адмінправопорушення буде штраф накладатися від 425 до 510 гривень, – каже Василь Барансьвський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here