додому благоустрій Через ожеледицю все частіше травмуються люди

Через ожеледицю все частіше травмуються люди

386

 

Через ожеледицю та не посипані тротуари все частіше травмуються люди. Лише за останню добу 23 січня до травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя звернулось більше як 50 потерпілих, 22  з них травмувались на вулиці. Найбільше люди ламають руки і ноги, розповідають лікарі і наполегливо радять, правильно підбирати взуття і уважно дивитись під ноги. Хоча і це не завжди допомогає.

Пані Валентина згадує: ще минулого року, впавши на вулиці, поломала руку. Цієї зими, аби не стати жертвою ожеледиці, обирає безпечне для себе взуття – кросівки.

Пані Валентина, тернополянка: "Цього року неможливо, неможливо. Ходжу в красовках, боїтесь впасти? Боюсь впасти…"

Ігор Васильович, тернополянин: "Хто ж бачив, щоб шість метрів проїзної полоси було зайняте під сніг. Не працює та команда, яка повинна працювати в цьому напрямку".

Тернопільські водії та пішоходи не задоволені станом автошляхів та тротуарів. Сьогодні на дорогах знову затори та аварії. А медики реєструють зростання травматизму серед тернополян. Більшість травм – важкі, які потребують госпіталізації.

Валентин Туляков, лікар-травматолог лікарні швидкої допомоги Тернополя: "Значно збільшилась кількість поступивших в травпункт хворих з травмами, травми люди в основному отримують під час падінь. при чому збільшилась кількість важких переломів, з якими хворих госпіталізовують, тобто вони далі лікуватимуться в умовах нашої лікарні".  

За останню добу 23 січня до травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя звернулось більш як 50 потерпілих, 22 з них травмувались на вулиці. Медики припускають, що у найближчі дні кількість постраждалих від ожеледиці збільшиться. До лікарні звернуться ті, хто думав: обійдеться і на падіння не звернув особливої уваги.

Валентин Туляков, лікар-травматолог лікарні швидкої допомоги Тернополя: "Я би сказав, що це проблема, навіть не через три-чотири, і навіть не 5-6, а місяць, два, вдома люди лікуються і потім йде погіршення стану цих хворих і потім відповідно лікування стає важчим як для лікаря, так і для пацієнта. Тому я б радив відразу після отримання травми звертатись до травмпункту, пройти обстеження і отримати медичну допомогу".

Крім цього лікарі радять: не поспішати, коли під ногами ожеледиця, не тримати руки в кишенях, не ходити краєм дороги. Особливо уважними радять бути літнім людям та вагітним жінкам. А тим часом синоптики прогнозують на наступні дні сніг та морози.