додому Головні Через ожеледь у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення

Через ожеледь у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення

880

Через ожеледь у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення. У міськраді його пов’язують із погіршенням погоди – дощем, низькою температурою повітря вночі та ожеледицею на дорогах і тротуарах міста.

Працівники підрядних організацій “Авакс Проф” та “Міськшляхрембуд” уночі посипали проїзні шляхи та тротуари піщано-сольовою сумішшю, роботи не припинятимуться до кінця дня, запевняють в міському управлінні житлово-комунального господарства.

Переконують тернополян при можливості утриматися від пішохідних прогулянок містом, без потреби не виїжджати автомобілями. Також закликають не паркувати автотранспорт біля контейнерних майданчиків, дерев та фасадів будинку, а також не залишати автомобілі у дворах, аби комунальні служби змогли ефективно прибрати прибудинкові території від снігу та ожеледі.

Під час погіршеня погодніх умов закликаємо водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції на автошляхах, уникати ризикованих маневрувань і бути обачними на шляхопроводах, мостах, спусках і підйомах. Враховуючи ожеледицю, дотримуватися правил дорожнього руху необхідно і пішоходам, зокрема рухатися тротуарами з обережністю, переходите вулицю лише в установлених для цього місцях та не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, що рухається.