Головна Новини Через нові акцизні марки подорожчають алкоголь і тютюн

Через нові акцизні марки подорожчають алкоголь і тютюн

331

Спиртне та цигарки в Україні подорожчають. З 1 вересня вступили в дію акцизні марки нового зразка. Вони відрізнятимуться графічно та кольором залежно від виду та виробника – вітчизняного чи закордонного. Нові акцизні марки мають стати на заваді підробкам.

Відтепер акцизні марки для алкоголю будуть чотирьох видів: для лікеро-горілчаної продукції і винної, імпортної і вітчизняної. Поділ ввели також для тютюнових виробів: акцизні марки будуть різними на цигарках із фільтром та без. Відповідно, ці підакцизні види продукції подорожчають.

Роман Савка, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Тернопільській області: "Алкогольний напій подорожчає кожна пляшка на 17 копійок у зв'язку з тим, що попередня марка коштувала 10 копійок, а ця буде коштувати 27 копійок. Подорожчання відбудеться як для малої ємності алкоголю, так і великої ємності алкоголю на 17 копійок. А тютюнові вироби, то кожна пачка сигарет для роздрібного покупця подорожчає приблизно на 9 копійок".

У Головному управлінні Міністерства доходів кажуть:, мало не щомісяця виявляють фальсифікати спиртних напоїв і цигарок. Не лякає порушників і штраф. З початку цього року він зріс із тисячі семисот гривень до восьми з половиною тисяч гривень. Податківці запевняють: акцизні марки нового зразка мають сучасний захист, а це в свою чергу захистить покупців від підробок підакцизної продукції. А поповняться прилавки алкоголем з новими акцизами вже зовсім скоро.

Роман Савка, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Тернопільській області: "В нас в продажі алкогольна продукція з новими акцизними марками появиться буквально до тижня часу. Сьогодні у нас є замовлення, де сьогодні виробник у нас получає марку акцизного податку нового взірця. Вона поступить у виробництво завтра і до тижня часу вона вже буде на прилавках магазинів для пересічного  покупця".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here