додому Головні Через негоду загинуло 12 людей: деталі від міністра внутрішніх справ

Через негоду загинуло 12 людей: деталі від міністра внутрішніх справ

461

В Україні через негоду загинули 12 людей, ще 23 людини, серед яких є діти, постраждали. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. Загалом надали допомогу допомогу понад 4 тисячам громадян, з них 226 – діти.

Підрозділи МВС працюють у посиленому режимі й готові до будь-яких викликів. Попри інтенсивний снігопад в нашій області проїзд державними дорогами забезпечений. У ніч на середу Тернопільщину охопив сніговий циклон. Сильні опади призводили до утворення переметів. Для боротьби з наслідками негоди на автошляхи краю виїхала снігоприбиральна техніка.

– Підрядні організації працюють у режимі нон стоп з ночі. Залучили 35 одиниць техніки: снігоприбиральні спецмашини, грейдери, навантажувачі, патрульні авто. Завдяки злагодженій роботі дорожнього сектору Тернопільщини ускладнень у русі зафіксовано не було. Дякуємо громадянам, які утрималися від поїздок на далекі відстані за складних погодних умов, – зазначили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Нагадаємо, що під час воєнного стану дорожники працюють за спеціальним алгоритмом. Насамперед обслуговують стратегічні автошляхи та маршрути з високою інтенсивністю руху.

Сьогодні у Тернопільській області спостерігається надходження циклону, який спричинить погіршення погодних умов: сильний вітер, хуртовини та ожеледиця на дорогах. У Службі відновлення та розвитку інфраструктури закликали водіїв бути особливо уважними за кермом та за потреби – перечекати негоду на спецмайданчиках вздовж державних доріг, які позначені на інтерактивній карті. Минулої ночі на вулично-дорожній мережі Тернопільської громади працювало 25 одиниць снігоочисної техніки, посипали проїжджі частини і тротуари, підмітали пішохідні ділянки від снігу, а також механізовано обробляли проїзні частини соляною ропою.