Головна спорт Через фінансові труднощі не відбувся матч ФК “Тернопіль” проти новокаховської “Енергії”

Через фінансові труднощі не відбувся матч ФК “Тернопіль” проти новокаховської “Енергії”

356

Не відбувся матч ФК "Тернопіль" проти новокаховської "Енергії". Матч 33 туру ІІ ліги Чемпіонату України з футболу мав відбутися на центральному стадіоні Тернополя у суботу, 10 травня, втім, команда із Нової Каховки через фінансові труднощі на цю гру не приїхала.

– Команда не приїхала, трохи ми відпочинемо. Ви знаєте, як ми граємо з командами, які внизу – нам дуже важко з ними і ми боялися їх, але коли почули ситуацію, що не їдуть вони чверез фінанси, то зрозуміли, що в деякій мірі дамо команді відпочити. Ми раді цьому трьохденному відпуску, – говорить головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш.

Можливість відпочити – не єдина втіха. За неприїзд новокаховської команди ФК "Тернопіль", згідно з регламентом, отримує технічну перемогу і відповідно 3 очки у залік, що дозволяє команді закріпитися в чільній трійці лідерів.

– Команда, яка не з'являється на гру, однозначно це +3 очка. Зараз кожне очко на вагу золота, і ви бачите, яка там щільність є в турнірній таблиці і так, як я вам раньше говорив, як би хотілося із тою тройкою трошки відірватися, щоб дивитись на то четверте місце трохи з висоти, тому, що ви бачите, за четверте міце, там п'ять команд таких, що не знаю як воно буде дальше, – каже Васил Івегеш.

Отримуючи три додаткові бали, ФК "Тернопіль" відривається наразі від четветої позиції на 7 очок. Нині команда готується до наближчої гри у чемпіонаті, яка відбудеться в суботу, 17 травня, у Стрию, проти "Скали", яка поки у чемпіонаті третя з кінця.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here