Головна надзвичайне Через аномальні опади на водопровідній мережі у Білій сталася аварія

Через аномальні опади на водопровідній мережі у Білій сталася аварія

294

Негода заважає комунальникам ремонтувати мережі. У селі Біла Тернопільського району у вівторок, 27 травня, сталася аварія на водопровідній мережі. Кілька вулиць залишилися без води. Сильний дощ завадив комунальникам завершити ремонт. Ще один об'єкт, де гроза зупинила роботи – вулиця Золотогірська. Там водопостачання відновили сьогодні в обід.

У селі Біла Тернопільського району будинки на вулицях Крушельницької, Франка, Личаківського залишилися без централізованого водопостачання. У вівторок там сталася аварія на водопровідній мережі.  Зарадити проблемі комунальники поки не можуть. Місце, де сталася аварія, знаходиться серед "мочар". Техніка туди заїхати не зможе, доки не зійде вода.

– Ремонтні роботи будуть проводитися аварійною бригадою лише після того, як бодай трохи зійде вода, яка випала вчора після грози.  Даний водопровід проходить черз так зване "мочарисько". Автотранспорт нашого підприємства на разі немає можливості заїхати, щоб провести розкопку для ліквідації пошкодження даної аварії, – розповідає заступник начальника аварійно-диспетчерського відділу КП "Тернопільводоканал" Андрій Онищенко.

Аварію на водопроводі у селі Біла обіцяють ліквідувати якнайшвидше. Труби на цій ділянці старі, коментують комунальники. Тому "Тернопільводоканал" знайшов альтернативу водопроводу, який часто ламається.

– Альтернатива у нас є провести від ВНС 1, що знаходиться на вулиці Білецькій. Прокладено вже сто метрів водопроводу поліетиленовому. Дані будинки є можливість переключити до того водопроводу. Там десь близько 15 будинків, – каже Андрій Онищенко.

Через негоду тимчасово залишилися без води і мешканців будинків на вулиці Золотогірська. Там комунальники проводили планові роботи – перепідключення заміненої труби. Робили це у два етапи:  спершу тимчасово припинили водопостачання на частині мікрорайону Кутківці. Воду в мережу було подано того ж дня.

– Вчора працівниками водоканалу були проведені роботи по заміні аварійної ділянки водопровідної мережі в межах житлових будинків 9 і 11.
Перепідключення до нової мережі, то потрібні були ще житлові будинки. Вода на більшість житлових будинків була включена о 20 годині. Поетапно мали підключатися і решта будинків у той самий час, – говорить в. о. начальника  відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільодоканал» Ліда Осіп.

Однак через грозу роботи з перепідключення довелося припинити. Відновили їх тільки сьогодні вранці. Близько обіду на вулиці Золотогірська воду ввімкнули. Далі обіцяють відновити на цій території благоустрій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here