Головна суспільство Чемпіони світу танцювали на турнірі “Кришталевий променад” у Тернополі

Чемпіони світу танцювали на турнірі “Кришталевий променад” у Тернополі

389

Танцювальний турнір "Кришталевий променад" відбувся 19 та 20 жовтня у Тернополі. Проходить він у нашому місті вже вдруге, організатором є один із місцевих танцювальних клубів. Судили змагання журі із різних країн світу та куточків України. Головними гостями стали багаторазові Чемпіони Англії, Чемпіони світу серед дорослих Катя та Ніл Джонс.

Турнір "Кришталевий променад" у Тернополі проводять вдруге. Це відкриті міжнародні змагання, в яких мають право брати участь усі охочі. Цьогоріч він став набагато масштабнішим: танцюючих – більше, судді – з усього світу.

Лілія Покідько, президент танцювального клубу: "Цього року наш турнір став набагато більшим. І суддів більше, запрошених суддів, суддів з інших країн світу. Представлені з Росії, Італії, Англії, з Молдови, а також з різних куточків України".

Лілія Карнас, співорганізатор танцювального турніру "Кришталевий променад": "Їздимо на різні змагання і турніри, відповідно, чим більше ми їздимо, тим більше була така цікавість і ідея організувати щось таке вищого рівня у нас в Тернополі. Ну, і своїми силами, за рахунок наших дітей, тому що вони в нас танцюють вже так само професійно, як і дорослі, ми вирішили організувати такий турнір для них".

Два дні змагань розділили на відділення за віковими категоріями. Танцюють і ті, хто лише взув танцювальні черевички, і ті, хто в танцях вже професіонал. Головне, кажуть організатори, показати себе, і те, що Тернопіль – місто танцювальне.

Тарас Карнас, співорганізатор танцювального турніру "Кришталевий променад": "Ми стараємся, щоб наше місто знали як хороше танцювальне місто, щоб воно розвивалося поряд з такими містами в Україні, як Харків, Київ. Ми хочемо досягнути такого рівня, такого рівня танцюристів хочемо виховати".

Головними гостями турніру "Кришталевий променад" стали багаторазові чемпіони Англії, чемпіони світу у дорослій віковій категорії Катя і Ніл Джонс. Ця пара – дуже титулована у себе на батьківщині, вони чемпіони Блекбула в категорії райзен стар латина.

Об'єднав танцювальний турнір і танцюристівТернополя. Тут танцювали представники майже всіх танцювалих клубів міста.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here